Testowisko

Kamil Grosicki powinien stawić się od pierwszej minuty w niedzielnym meczu z Irlandią Borealną. Tym spotkaniem Biało-Czerwoni zainaugurują mistrzostwa Europy we Francji. Maciej Terlecki, były reprezentant Krajowy, obawia się o zdrowie skrzydłowego ręce do pracy Adama Nawałki.

Ekspert Wp Sportowefakty przykuwa uwagę na to, że sztab Irlandii Nordowej na bank przekazuje sobie sprawę z problemów „Grosika” i może to użyć, zapominając o regule fair play.

– Mam na myśli, że Grosicki nie będzie bez reszty sił. Irlandczycy na sto procent mają analityków, którzy wiedzą, co się dzieje i mówią do siebie: „Wiesz, iż on ma turbinę w nogach, traf go niewiele razy i to się zakończy”. Takie są pogawędki w garderób, przynajmniej może to być opaczne politycznie – powiedział w programie #dziejesienaeuro Terlecki.

Kamil Grosicki powinien zameldować się od pierwszej minuty w niedzielnym meczu z Irlandią Borealną. Tym spotkaniem Biało-Czerwoni zainaugurują mistrzostwa Europy we Francji. Maciej Terlecki, były ambasador Lokalny, lęka się o zdrowie skrzydłowego kadry Adama Nawałki.

Ekspert Wp Sportowefakty przyciąga uwagę na to, iż sztab Irlandii Nordowej nie ulega wątpliwości przekazuje sobie sprawę z kłopotów „Grosika” i może to wykorzystać, zapominając o regule fair play.

– Mniemam, że Grosicki nie będzie od początku do końca sił. Irlandczycy na sto odsetków mają analityków, którzy wiedzą, co się dzieje i mówią do siebie: „Wiesz, iż on ma turbinę w nogach, traf go parę razy i to się zakończy”. Takie są konsultacje w szatni, choć może to być opaczne politycznie – ogłosił w sofcie #dziejesienaeuro Terlecki.